Květen 2012

The Rum Diary - screenes

12. května 2012 v 9:00 | Miss Garcia |  The Rum Diary - Screencaps
Přináším screeny z filmu The Rum Diary, kde si Amaury zahrál roli Segurry, chlapíka co pracuje v novinách a zároveň se přátelí s chlapíkem jménem Sanderson, který chce na celém ostově postavit hotely. Screenů je celkem 332 a celý balíček najdete zde.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

The Rum Diary

11. května 2012 v 10:40 | Miss Garcia |  About The Rum Diary
The Rum Diary/Rumový deník
Drama /Komedie/Romantický
USA, 2011, 120 min
Režie: Bruce Robinson
Hrají: Johnny Depp, Michael Rispoli, Aaron Eckahrt, Amaury Nolasco, Richard Jenkins, Amber Heard, Giovanni Ribisi,
Marshall Bell

Obsah
Paul Kemp (Johnny Depp) je americký novinář na volné noze, pracující v průběhu roku 1960 pro krachující noviny The San Juan Star ve městě San Juan v Puerto Ricu. Kemp se snaží najít rovnováhu mezi koulturou ostrovanů a emigrantů, kteří tam žijí. V kanceláři kde pracuje se seznámí s fotografem Salem (Michael Rispoli), který se stane jeho kamarádem. Dále se seznámí s chlápíkem jménem Sanderson (Aaron Eckhart), který kdysi odešel z novin a nyní se snaží se svou společností postavit na ostrově co nejvíce hotelů a vydělat na tom co nejvíce peněz. Se Sandersonem pracuje dále Segurra ¨(Amaury Nolasco) a jeho otec. Sanderson se snaží Kempa nalákat na svou stranu. V průběhu filmu se Kemp seznámí s Chenault Amber Heard), přítelkyní Sandersona do které se zamiluje. Kemp postupně zjištuje jak se věcí mají a nakonec se rozhodne Sandersona zničit, vydáním článku, který o celé této kauze napsal.

Amaury is in Europe

10. května 2012 v 9:47 | Miss Garcia |  Interests Amaury
Ano je to tak, jak uvedl Amaury na svém twitteru, právě v těchto dnech je v Evropě. Nejprve byl se svým kamarádem a kolegou Colem Hauserem (Jimmy ze seriálu Chase) v Budapešti, kde natáčí společně nový film, poté letěli do Mnichova, kde přesedali na letadlo a letěli do Nice do Francie. Uvidíme jestli Amaury navštíví i jiná města v Evropě :)

Miss Garcia