Oznámení

Instagram - Amaury and Danay

14. ledna 2014 v 10:52 | Miss Garcia
Podařilo se mi najít odkazy na instagram Amauryho i Danay. Můžete tam vidět zajímavé fotky přímo z jejich života!
Odkazy najdete v bočním menu pod obrázkem foťáčku (loga instagramu).

Animated collection

8. září 2012 v 10:55 | Miss Garcia

Na internetu jsem našla mnoho animovaných obrázků, většinou je to nějaká scená z útěku takže tyto "kolekce" jak já je nazývám sem budu čas od času přídávat a snad se vám budou líbit.

Miss Garcia

Complete reconstruction begins!

4. září 2012 v 12:30 | Miss Garcia

Zdravím, trochu jsem v posledních měsících prokopávala blog a zjistila, že hodně linků je nefunkčních z důvodů toho, že megaupload byl zrušen, mnoho fotek nejde z nějakého neznámeho důvodu načíst a tak je potřeba to všechno protřídit udělat nový design, vytřídit spřátelené blogy a mnoho dalšího takže do Vánoc tu bude probíhat postupná rekonstrukce, která se mi snad podaří, samozřejmně že budou přibývat nové články a novinky o Amaurym, Danay i Camille. Našla jsem mnoho nových animací, videíí a všeho možného takže určitě budu přidávat novinky, ale hlavně bych chtěla tento blog trochu opravit a možná i oživit. Uvidím jak vše budu stíhat snad se mi to do Vánoc povede!

Miss Garcia

HIATUS From 11.8. to 18.8.

11. srpna 2012 v 7:00 | Miss Garcia
Zdravím všechny. Chtěla bych jen oznámit že od 11.8. do 18.8. na blog nebudou přibývat žádné články a to z toho důvodu, že jedu na dovolenou. Jakmile se vrátím doplním další fotky a nějaké novinky. Takže se zatím mějte :)
Miss Garcia

Family site

17. února 2012 v 14:03 | Miss Garcia
Založila jsem si nový blog o mladém, talentovaném herci Jessem Metcalfovi, kterého můžete znát ze seriálu Zoufalé manželky nebo Chase, kde si zahrál společně s Amaurym. Doufám, že se Vám nový blog bude líbít :)

Work It has been canceled

14. ledna 2012 v 22:35 | Miss Garcia
Takže to dopadlo přesně jak jsem čekala, po pouhých 2.epizodách stanice ABC ruší Work It. Tohle mě opravdu mrzí, jen proto, že se američanům tento seriál nelíbí tak ho stanice ABC zruší, přitom podle mě tento seriál byl zábavný.

Miss Garcia

Work It - What happens next?

11. ledna 2012 v 21:25 | Miss Garcia

Četla jsem pár recenzí a komentářů, které lidi psali po prvním díle seriálu Work It. Většina je naštvaná, že si Amaury mohl vůbec obléknout ženské šaty, někteří píšou "kde jsou ty časy kdy to býval Sucre". Většina lidi by chtěla aby seriál Work It stanice ABC ukončila, někteří odsoudili tento seriál ještě předtím, než byl první díl spuštěn. Jsou lidé, kterým se tento seriál líbí a jsou lidé, kteří tento seriál naprosto odsuzují. Mě osobně se tento seriál líbí. Amauryho mám ráda a myslím si, že tuto roli hraje dobře, je pravda, že ze začátku jsem si to vůbec nedovedla představit, ale teď se těším každou středu až si stáhnu další díl, protože mě to opravdu baví, ale zatím je takových lidí jako já opravdu málo. Takže buďto seriál skončí po 10ti epizodách nebo dřív a nebo ho stanice ABC nechá běžet dál, bůh ví ale ráda bych věděla co si o tom myslíte vy?

Miss Garcia

Merry Christmas and Happy Birthday Amaury!

24. prosince 2011 v 7:32 | Miss Garcia
Dnes jsou Vánoce a tak chci všem popřát Veselé Vánoce, mnoho dárků a hlavně ať se Vám splní Vaše přání a pod stromečkěm najdete co jste nejvíce chtěli :)

Zároveň bych chtěla popřát vše nejlepší Amaurymu k narozeninám. Je to tak, dnes slaví Amaury své 41 narozeniny a tak mu přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, radosti, lásky a hlavně pracovních úspěchů do dalšího života :)

Miss Garcia

ALMA Awards Nominees 2011

14. září 2011 v 8:41 | Miss Garcia

Ano správně, četla jsem nominace na ALMA Awards 2011. Bohužel Amaury pro letošní rok nominovaný není což mě dost mrzí. Mezi nominovanými jsou například Eva La Rue a Adam Rodriguez (CSI:Miami) a nebo přímo CSI:Miami a Desperate Housewives. Takže doufám, že aspoň jeden z těchto seriálu vyhraje a že vyhrají i titot herci.

Miss Garcia

I'm here again

13. září 2011 v 21:39 | Miss Garcia
Tak jsem zpět a rozjíždím opět i blog. Vzhledem k tomu, že už začal nový školní rok chci všem popřát hodně štěstí ve škole a především těm co jsou na střední a maturijí v tomto škoním roce jako já.
Pro začátek mám akorát zprávy, že Amaury dále natáčí seriál Work It a před pár dny na svém twitteru uvedl, že jel opět domů do Puerto Rica, také se na internetu objevil trailer na film The Rum Diary a taky už jsem našla nějaké fotky z akcí. Dále také Camille pracuje a objevila se v pilotním díle seriálu Friends with Benefits, takže jistě donesu díl pokud možno s titulkami a i screencaps. Zatím jsem nenašla žádné novinky o Danay, tak snad se něco ukáže.

Miss Garcia

Hiatus

20. srpna 2011 v 10:38 | Miss Garcia
Musím se omluvit ale od 22.8. do 14.9. vyhlašuji na blogu HIATUS! Je to hlavně z důvodu praxe na kterou odjíždím. Navíc novinek stejně teď moc není, ale doufám, že po praxi bude, protože Amaury stále pracuje na seriálu Work It. Užíjte si všichni zbytek prázdnin

Miss Garcia

CSI:Miami - S08E07 Bon Voyage - dnes na TV NOVA

4. srpna 2011 v 9:49 | Miss Garcia
Dnes dávají na TV NOVA 7.díl 8.serie Kriminálky Miami. V tomto dílu si zahrál Amaury, takže kdo se chce dívat tak dnes ve 21:10 na Nově. Tímto dílem začíná spojení všech tří kriminálek.
Příjemnou podívanou :)

Miss Garcia

Zde se můžete kouknout na fotky:
imagebam.comimagebam.com

(J)elita ze střídačky na Nově

11. dubna 2011 v 18:31 | Miss Garcia

Právě jsem zjistila, že film (J)elita ze střídačky anglicky The Benchwarmers, kde si Amaury zahrál budou dávat na TV Nova 17.4.2011 ve 23:10. Já už jsem tento film viděla. Je to dobrá komedie a stojí za to se kouknout. Já si to teda nahraju ;) Určitě přinesu download :)

Miss Garcia

Chase will be air!

7. dubna 2011 v 15:30 | Miss Garcia

Dneska přišla skvělá zpráva ze strany NBC. Rozhodli se, že od soboty 23.4. budou vysílat zbylých 5 epizod Chase!! Opravdu Perfektní novinka!! Jsem moc ráda! Takže od 23.4.!!

Chase has been canceled.

27. března 2011 v 7:15 | Miss Garcia

Jistě jste si všimli, že už delší dobu nepřídávám nic co se týče Chase. Chase byl totiž podle zpráv z twitteru Jesseho Metcalfa (Luke Watson) zrušen. NBC uvedla před víc než měsícem, že Chase má pauzu a že neví jestli zbylých 5 epizod bude odvysíláno, ale začátkem března psal Jesse na twitter že Chase zrušili. Je mi to opravdu líto. Opět dobrý seriál a opět ho zruší..

Miss Garcia

I'm back!

20. února 2011 v 14:23 | Miss Garcia
opilý sucre

Zdravím. Dnes jsem se vrátila z praxe a od zítřka začínám opět přidávat články. Zatím jsem zjistila, že nový díl Chase stále není venku což je opravdu divné.. Pokusím se zjistit víc :)

Miss Garcia

Hiatus

6. února 2011 v 7:01 | Miss Garcia
ok papi

7.2. odjížím na praxi a vracím se až 20.2. takže do této doby pozastavuji blog. Hned jak se vrátím, dám vědět a přidám všechny nové fotky kolem Chase, z akcí apod.Takže za 14 dní!

Miss Garcia

Omluva!

5. února 2011 v 13:01 | Miss Garcia
Lonely sofia

Opravdu moc se omlouvám svým SB, že jsem se u nich pár dní neukázala,ale nejel nám internet. O2 mělo nějaké problémy ale už to konečně jede! Děkuju, že jste chodili ke mě na blog!!

Miss Garcia

News about Chase

16. ledna 2011 v 19:00 | Miss Garcia
chase 02
NBC oznámila že vysílání dílu Narco, Part 1 přesunula na středu 19.1. 2011, takže upřímně doufám, že už jí konečně odvysílájí. Jinak to vypadá že nasledující epizody to bude hodně napínavé hlavně pro Marca (Amauryho Nolasca) a Jimmyho (Cole Hauser) takže se máme na co těšit.

Miss Garcia

Apology

14. ledna 2011 v 15:08 | Miss Garcia
Go . .

Omlouvám se, že teď na blogu moc nepřibývá, ale stále se snažím najít nový díl Chase s názvem Narco. Zatím se mi nepodařilo ho najít na stáhnutí na free, ale doufám, že se mi to brzy povede a že už brzy udělám screeny a dám sem opět celý díl a odkaz na jeho stáhnutí, ale asi to bude chvíli trvat.

Miss Garcia
 
 

Reklama